Kontaktujte nás na čísle +421 915 742 438
Zarúka spokojnosti

Parné čistenie

Parné čistenie je ideálne pre alergikov, pretože sa pri ňom nepoužívajú žiadne chemikálie. Parou čistíme okná, podlahy a dlaždice. Plastové okná dokážeme jednoducho zbaviť plesní. Parný čistič pracuje na ohrievaní studenej vody, ktorú premieňa na vysoko účinnú paru. Hovoríme o takzvanej suchej pare, lebo sa vytvára z veľmi malého množstva vody. Práve suchá para je účinná pri odstraňovaní nečistôt, mastnoty je šetrná k povrchom a materiálom. Para materiály zvlhčí.

 

Parné čistenie sa vykonáva:

  • Okná
  • Podlahy
  • Dlaždice
  • Kúpeľne a toalety

 

  1. 1 Dopyt na dodanie služby Kontaktujte nás telefonicky, prostredníctvom mailu alebo cez formulár (žiadosť o cenovú ponuku). Klient uvedie o akú službu má záujem a v akom termíne chce službu realizovať.
  2. 2 Analýza požiadaviek a potrieb Vyhodnotíme všetky informácie, navrhneme klientovi čo najprijateľnejšie riešenie jeho cieľov. Zároveň vytvoríme cenovú kalkuláciu ktorú zašleme klientovi na schválenie.
  3. 3 Akceptovanie cenovej kalkulácie Klient schváli cenovú kalkulácia ktorá mu bola vytvorená.
  4. 4 Realizácia Po akceptovaní cenovej ponuky klientom nasleduje samotná realizácia požadovanej služby. Realizácia prebieha v termíne ktorý bol dohodnutý medzi klientom a dodávateľom služby.