Kontaktujte nás na čísle +421 915 742 438
Zarúka spokojnosti

Upratovanie automobilov

Prenechajte váš automobil na nás. Vášmu auto poskytneme čistotu a lesk. Vykonávame tepovanie sedačiek, kobercov, tapacírov, vysávanie, leštenie interiéru vozidla a ručné umývanie vozidla. Upratujeme osobné automobily, dodávky a nákladné automobily. Ak nemáte čas, energiu, náladu, alebo potrebujete určitý komfort obráťte sa s na nás. Upratovacím servisom OK-TRED máte záruku individuálneho prístupu, promptnosť, presnosť, bezproblémovú komunikáciu, pričom dbáme na kvalitu. Našou vizitkou je vaša spokojnosť.

Upratovanie automobilov:

  • vysávanie
  • tepovanie kobercov, sedačiek a tapacírov
  • umytie a leštenie interiéru
  • umytie a leštenie skiel vozidla
  • ručné umývanie vozidla
  1. 1 Dopyt na dodanie služby Kontaktujte nás telefonicky, prostredníctvom mailu alebo cez formulár (žiadosť o cenovú ponuku). Klient uvedie o akú službu má záujem a v akom termíne chce službu realizovať.
  2. 2 Analýza požiadaviek a potrieb Vyhodnotíme všetky informácie, navrhneme klientovi čo najprijateľnejšie riešenie jeho cieľov. Zároveň vytvoríme cenovú kalkuláciu ktorú zašleme klientovi na schválenie.
  3. 3 Akceptovanie cenovej kalkulácie Klient schváli cenovú kalkulácia ktorá mu bola vytvorená.
  4. 4 Realizácia Po akceptovaní cenovej ponuky klientom nasleduje samotná realizácia požadovanej služby. Realizácia prebieha v termíne ktorý bol dohodnutý medzi klientom a dodávateľom služby.