Kontaktujte nás na čísle +421 915 742 438
Zarúka spokojnosti

Upratovanie bytových vchodov

Prenechajte upratovanie bytových vchodov na nás. Odľahčíme vás od starostí. Doprajte si dôkladne upratané priestory bytového vchodu aby ste sa cítili komfortne. Zabezpečíme dôkladne uprataný a čisty bytový vchod. Upratovacím servisom OK-TRED máte záruku individuálneho prístupu, promptnosť, presnosť, bezproblémovú komunikáciu a dbáme dôraz na kvalitu. Naša spoločnosť má uzavreté poistenie zodpovednosti za prípadnú škodu. Našou vizitkou je vaša spokojnosť.

Jednorázové upratovanie bytových vchodov je napríklad namiesto zákazníka ak ste na rade s upratovaním prenecháte upratovanie na nás.

Pravidelné upratovanie bytových vchodov je upratovanie namiesto všetkých vlastníkov bytov, dohodnú sa požiadavky a pravidelnosť upratovania.

Upratovanie bytových vchodov zahŕňa:

  • zametanie podlahy, schodiska
  • umývanie podlahy, schodiska
  • umývanie výťahu
  • ďalšie úkony podľa potreby klienta
  1. 1 Dopyt na dodanie služby Kontaktujte nás telefonicky, prostredníctvom mailu alebo cez formulár (žiadosť o cenovú ponuku). Klient uvedie o akú službu má záujem a v akom termíne chce službu realizovať.
  2. 2 Analýza požiadaviek a potrieb Vyhodnotíme všetky informácie, navrhneme klientovi čo najprijateľnejšie riešenie jeho cieľov. Zároveň vytvoríme cenovú kalkuláciu ktorú zašleme klientovi na schválenie.
  3. 3 Akceptovanie cenovej kalkulácie Klient schváli cenovú kalkulácia ktorá mu bola vytvorená.
  4. 4 Realizácia Po akceptovaní cenovej ponuky klientom nasleduje samotná realizácia požadovanej služby. Realizácia prebieha v termíne ktorý bol dohodnutý medzi klientom a dodávateľom služby.