Kontaktujte nás na čísle +421 915 742 438
Zarúka spokojnosti

Upratovanie terasy

Prenechajte upratovanie terasy na nas. Ak nemáte čas, energiu, náladu alebo potrebujete určitý komfort obráťte sa na nás. Zabezpečíme dôkladne upratanú a čistú terasu. S upratovacím servisom OK-TRED máte záruku individuálneho prístupu, promptnosť, presnosť, bezproblémovú komunikáciu, pričom dôraz kladieme na kvalitu. Naša spoločnosť má uzavreté poistenie zodpovednosti za prípadnú škodu. Našou vizitkou je vaša spokojnosť a čistá terasa.

Možnosti čistenia terasy:

  • vysávanie terasy (materiál: vonkajší koberec, dlažba)
  • ručné umytie terasy (materiál: dlažba, drevo)
  • čistenie vysokotlakovým čističom (materiál: dlažba, drevo)
  • tepovanie (material: vonkajší koberec)
  1. 1 Dopyt na dodanie služby Kontaktujte nás telefonicky, prostredníctvom mailu alebo cez formulár (žiadosť o cenovú ponuku). Klient uvedie o akú službu má záujem a v akom termíne chce službu realizovať.
  2. 2 Analýza požiadaviek a potrieb Vyhodnotíme všetky informácie, navrhneme klientovi čo najprijateľnejšie riešenie jeho cieľov. Zároveň vytvoríme cenovú kalkuláciu ktorú zašleme klientovi na schválenie.
  3. 3 Akceptovanie cenovej kalkulácie Klient schváli cenovú kalkulácia ktorá mu bola vytvorená.
  4. 4 Realizácia Po akceptovaní cenovej ponuky klientom nasleduje samotná realizácia požadovanej služby. Realizácia prebieha v termíne ktorý bol dohodnutý medzi klientom a dodávateľom služby.